Eladó jó állapotú ház - Gyöngyöstarján
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Gyöngyöstarján
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:105 m2
- Telekterület:354 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2006
- Szobaszám:4
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Egyéb
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Balóné Szolner Zsuzsanna
+36-(70)-625-3200
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M327399
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Gyöngyöstarján
Heves vármegye, Gyöngyöstől 6 km-re, csendes, nyugodt zsákfaluban, Gyöngyöstarjánban a pincesor elején kínálok eladásra egy 2006-ban téglából épült, komfortos, 105 m2 hasznos alapterületű, 4 szobás családi házat, 354 m2 telken. a tető betongerendás, cserép héjazatú. a víz-villany bevezetésre került. Gáz és csatorna nincs bekötve. Fűtésről vegyes tüzelésű kazán, a meleg vízről villanybojler gondoskodik. a szobákat laminált lap a többi helyiséget járólap borítja. Nyílászárói hőszigeteltek, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve. Fekvésének köszönhetően napfényes, világos és barátságos otthon. a rendezett udvaron található garázs még nem szerepel a térképen. Az ingóság megbeszélés tárgyát képezi. Kialakításának és elhelyezkedésének köszönhetően panziónak, munkásszállásnak vagy nyaralónak is egyaránt alkalmas. Jó közösség, jó szomszédok! Autóbusszal és személyautóval jól megközelíthető. Folyamatosan bővülő település, gyönyörű természeti környezetben a Mátra lábánál. a faluban iskola, óvoda, orvosi rendelő, posta, üzletek. Hívjon! Nézzük meg együtt! Ügyvédi háttérrel, pénzügyi tanácsadással és kedvezményes hitellel segítjük vásárlását!
A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Irányár: 17000000 Ft
Érd. : Kocsis Tiborné 36706253200 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Gyöngyöstarjáni jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Gyöngyöstarján oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 17000000 Ft és mivel az alapterülete 105 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 161905 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balóné Szolner Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Eger Kertész utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

