Eladó újszerű állapotú ház - Halászi (54933319)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 22 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Halászi
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:187 m2
  • Telekterület:989 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2013
  • Szobaszám:5
Albrecht Tibor
+36-(70)-882-8207
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ073447
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Halászi, Eladó újszerű állapotú ház - Halászi

Prémium családi ház a partján halászin!

Halászin, nyugodt és természetközeli környezetben, a part mentén kínálunk megvételre egy igényes, napfényes családi házat, amely tökéletes választás azok számára, akik a csendet, a tágas tereket és a természet közelségét keresik.

Ház mérete: 187 nm

Telek mérete: 989 nm

Az ingatlan rendezett, parkosított kerttel rendelkezik, ahol a tóra néző kilátás és a gondosan kialakított környezet igazán különleges hangulatot teremt.
A nyugalmas környezet és az előkertrész tovább növeli az otthon privát jellegét.

Helyiségek:
4 szoba

parkosított kert

A ház világos, napfényes terekkel rendelkezik, a tágas nappali és a terasz pedig tökéletes helyszínt biztosít pihenésre és családi együttlétekre, miközben a közelsége különleges életérzést ad az ingatlannak.

Ideális választás azok számára, akik igényes, nyugodt környezetben lévő otthont keresnek, mégis elérhető közelségben a városhoz.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Finanszírozásban segítünk: díjmentes banksemleges hitelügyintézés. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Halászi újszerű állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Halászi oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 185000000 Ft és mivel az alapterülete 187 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 989305 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Albrecht Tibor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Mosonmagyaróvár összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal