Eladó jó állapotú ház - Jánossomorja (78486471)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 24 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Jánossomorja
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:180 m2
  • Telekterület:720 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2018
  • Szobaszám:4
Albrecht Tibor
+36-(70)-882-8207
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ059783
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Jánossomorja

Prémium családi ház jánossomorján tér, fény, kényelem!

Jánossomorja kedvelt részén kínálunk megvételre egy 180 m²-es, téglaépítésű, két szintes családi házat, 720 m²-es telken, dupla garázzsal!

Irányár: 169. 990. 000 Ft

Főbb jellemzők:
180 m² lakótér
720 m² telek

Tágas amerikai konyhás nappali
1 szoba

Emelet:
2 szoba
1 fürdőszoba

A tágas nappali és a délnyugati fekvés egész nap természetes fényt biztosít, a jól átgondolt elosztás pedig kényelmes, élhető tereket kínál akár nagyobb család számára is.

Ez az otthon ideális választás azoknak, akik:
Tágas, modern életteret keresnek
Fontos számukra a napfény és a kertkapcsolat
Nem szeretnének kompromisszumot kötni minőségben

Ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget tekintse meg személyesen!

Finanszírozásban segítünk díjmentes, banksemleges hitelügyintézés. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Jánossomorjai jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Jánossomorja oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 169990000 Ft és mivel az alapterülete 180 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 944389 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Albrecht Tibor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Mosonmagyaróvár összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal