Eladó újszerű állapotú ház - Kapoly (97273384)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kapoly
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:101 m2
  • Telekterület:2015 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:3
Németh Andrásné
+36-(30)-989-6383
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M327211
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Kapoly, Eladó újszerű állapotú ház - Kapoly

Somogy megye, Tabi járás, Kapoly településen eladó egy teljes körűen felújított 101 m2-es családi ház, 2015 m2-es telekkel. Új villany- és vízhálózat, komplett tetőcsere, 12 cm-es homlokzati szigetelés, fűtési rendszer kiépítése gáz, de akár hőszivattyúra. Alternatív megoldásként pedig a hall és a nappali helyiségek között egy cserépkályha szolgál. Az ingatlan tájolásából, és minden helyiség ablakkal való ellátottsága miatt egész nap gyönyörű természetes napfénytől teszi az otthont még kellemesebbé és világosabbá. a telek hatalmas, pince, melléképület, gyümölcsfák, szőlő teszik teljessé. Tab mindössze 7 km, a Balaton-part pedig csupán 30 km, így a nyugalom és a közelsége egyaránt adott. Ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről!
Irodánk az ingatlanközvetítés mellett pénzügyi finanszírozás és biztosítási igényekben is rendelkezésre áll. További információkért kérem keressen telefonon a hét bármely napján!
M327211 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kapolyi újszerű állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kapoly oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 52900000 Ft és mivel az alapterülete 101 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 523762 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Németh Andrásné összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Siófok Sió utca 10 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal