Eladó jó állapotú ház - Kisoroszi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kisoroszi
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:333 m2
- Telekterület:1890 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2000
- Szobaszám:5 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Hegedűs Tibor
+36-(70)-329-4529
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M325102
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Kisoroszi
Kizárólag az otpip kínálatában Eladó Kisorosziban, a Cseres -tó partján, egy 1890 m2-es telken álló, 2000-ben épült családi ház, belső medencével.
A telek jelenleg meg van osztva egy kerítéssel, a lakóház így 945nm -en fekszik. a másik oldali szintén 945nm -es telekre még építhető.
A kert parkosított, a kis kerti tó igazi nyugalmas és természet közeli hangulatot áraszt.
A terasza 34nm , amit a nappaliból kilépve is megközelíthetjük.
A lakószint 2 emeleten helyezkedik el.
A földszinten, ahol 85nm a lakótér, a bejárattól jobbra és balra egy-egy szoba van. Innen nyílik a tágas nappali-étkező konyha, jobb oldalán egy működő kandallóval. Ezen a szinten még egy wc és egy kádas fürdőszoba található, majd a szint végén innen tudunk lemenni az alagsorba, ahol 112nm -en szauna, edzőrész, és szabad idős tevékenységre alkalmas teret kapunk. Ha valakinek több generációs házat keres, ez tökéletesen megfelel, hiszen ezen a szinten ki lehel alakítani egy külön lakrészt is.
Az emeleten 3 hálószoba és egy fürdőszoba lett kialakítva, valamint egy kis közlekedő, ami egy felső kis teraszra vezet. Innen a kertre láthatunk.
A nappali -konyha részén ki tudunk menni az uszodai részre, ami 56nm -en terül el, fűtött terű, és nagyon világos, a kertre és a teraszra innen is ki lehet menni. Az üvegablakokkal határolt, fedett uszoda kényelmes és nagyszerű lehetőséget nyújt a sokrétű kikapcsolódáshoz.
Fűtése padló és radiátoros fűtéssel történik, amit gáz cirkó szolgáltat és ezzel lehetőség van a beltéri medencét is fűteni!
A nappaliban egy hangulatos kandalló is hozzájárul télen a meleg biztosításához.
Vízellátás saját fúrt kútból történik. Pinceszinten két állásos garázs, kamra rengeteg tároló hely és a medence gépesítése található. Az ingatlannak két utcáról van bejárata.
Az utca frissen lett aszfaltozva, szép, nyugalmas környék, a Kisoroszi Magyar Golf szomszédságában van, kb. 10 Percnyire a faluközponttól.
Csatorna az utcában, van lehetőség rákötni, itt jelenleg egy hatalmas emésztő áll rendelkezésre.
Saját fúrt kutas vezetékű víz.
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! a kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is!
Referencia szám: m325102-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Kisoroszi jó állapotú 5 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kisoroszi oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 139000000 Ft és mivel az alapterülete 333 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 417417 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hegedűs Tibor összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest I. kerület Krisztina körút 32 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

