Eladó átlagos állapotú ház - Lőrinci (59247738)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Lőrinci
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:62 m2
  • Telekterület:1499 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1964
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Vályi-Nagy Károly
Vályi-Nagy Károly
+36-(30)-218-7461
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M310168
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Lőrinci, Eladó átlagos állapotú ház - Lőrinci


Hatvant Salgótarjánnal összekötő autóút közelében Lőrinciben, kis csendes utcában egy 62 nm -s téglából és szilikátból épült családi ház, szép nagy panorámás telekkel eladó.
A ház tejleskörű felújításon esett át, új víz, villanyvezetékek, valamint a külső vakolás is most készült el.
A házba belépve egy szép előszobába érkezünk, amelyből két tágas különálló szoba nyílik, valamint kényelmes méretű konyha, és egy nagy fürdőszoba. Az épülethez tartozik még egy nyári konyha, külön bejárattal.
Otthon melegéről gáz-konvektorok, meleg vízről bojler gondoskodik.
A telken találhatók állattartásra és tárolásra alkalmas épületek.
A kert gazdálkodásra alkalmas.
Ha felkeltette érdeklődését, hívjon, nézzük meg! Költözhető, tehermentes ingatlan. Ügyvédi háttérrel, ingyenes pénzügyi tanácsadással és kedvezményes hitellel segítjük vásárlását. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Lőrinci átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Lőrinci oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 24500000 Ft és mivel az alapterülete 62 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 395161 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Vályi-Nagy Károly összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Eger Törvényház utca 4 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal