Eladó újszerű állapotú ház - Maglód (93364638)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Maglód
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:110 m2
  • Telekterület:714 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Pince:Van
  • Parkolási lehetőség:Beállóban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Markót Andrea
Markót Andrea
+36-(70)-479-7329
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

MAGLÓD 110 NM CSALÁDI HÁZ 3 SZOBA


Eladó Maglód csendes részén egy azonnal költözhető családi ház

Maglód kedvelt, családias környezetében kínálok eladásra egy kiváló elrendezésű, 110 m²-es, háromszobás családi házat, amely egy 714 m²-es, gondozott telken helyezkedik el. Az ingatlan ideális választás lehet családok számára, akik nyugodt környezetben, mégis jó közlekedéssel keresnek otthont.
A ház az 1970-es években épült, masszív szerkezetű, téglaépítésű „Kádár-kocka”. Pár éve a teljes nyílászárócsere megtörtént, műanyag ablakok kerültek beépítésre, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátva, valamint biztonsági bejárati ajtó is beépítésre került. a fűtésről gázcirkó gondoskodik, radiátoros hőleadással.
A ház folyamatosan fűtve van, figyelve az állagmegóvásra.
A házhoz tartozik egy fedett terasz, mely kiváló helyszín a reggeli kávé elfogyasztásához, vagy esti beszélgetésekhez, sütögetéshez.
A ház három tágas, világos szobával rendelkezik, melyek közül kettő külön bejáratú, a harmadik pedig a második szobából nyílik, így akár hálószoba–gyerekszoba elrendezésre is kiválóan alkalmas, de akár külön bejáratúvá is alakíthatóak.
A ház alatt száraz pince található, melyben engedéllyel rendelkező kút is van. Az udvar hátsó részében 40 m² alapterületű melléképületek vannak. a kert rendezett, gyümölcsfákkal és szőlőlugassal, ideális pihenésre vagy akár kertészkedésre.
Az elhelyezkedés kiváló: buszmegálló a közelben található, ahonnan közvetlen járatok indulnak az Örs vezér tere, Kőbánya-Kispest és Kistarcsa irányába. Bevásárlási lehetőségek, iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár és boltok elérhetők a közelben, az Auchan saját busszal is megközelíthető.
Az m0 gyorsan elérhető.

A környék csendes, nyugodt, kifejezetten családbarát.
A ház tehermentes, hitellel is megvásárolható, melyhez, ha a Vevő igényli, segítséget is tudunk nyújtani.

Jöjjön, tekintse meg az ingatlant, és alakítsa saját igényei szerint ki új otthonát!

Megtisztelő megkeresését hétvégén is örömmel fogadom! FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal