Eladó jó állapotú ház - Méhkerék (44652328)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Méhkerék
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:120 m2
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
Rotár Marianna
+36-(70)-601-6081
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

ELADÓ TÉGLA ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ MÉHKERÉKEN – KÖZVETLENÜL A ROM...

Eladó tégla építésű családi ház méhkeréken – közvetlenül a román határnál!

Kiváló szerkezeti állapotú, tágas otthont keres alacsony fenntartási költséggel?
Ez az ingatlan tökéletes választás családoknak vagy akár befektetésnek is!

Méhkerék csendes részén, közvetlenül a román határ közelében kínálunk eladásra egy masszív szerkezetű családi házat.

Főbb paraméterek:

120 m² lakótér
600 m²-es, könnyen karbantartható telek
Beton alapra épült tégla ház
3 tágas szoba

✅ Falusi CSOK igényelhető
✅ Tágas belső terek, jól alakítható elrendezés
✅ Ideális családi otthonnak vagy befektetésnek

Ne maradjon le erről a remek lehetőségről!

Érdeklődni privát üzenetben vagy telefonon! (Hivatkozási szám: m127184) FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Méhkeréki jó állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Méhkerék oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 16500000 Ft és mivel az alapterülete 120 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 137500 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Rotár Marianna összes hirdetése között, vagy akár a/az MileStone Ingatlaniroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal