Eladó felújított ház - Nyíregyháza (38443135)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:105 m2
  • Telekterület:846 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2017
  • Szobaszám:2
Bugyi Zsuzsa
+36-(30)-409-2510
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

NYÍREGYHÁZÁN, 105 NM-ES CSALÁDI HÁZ KISTELEKISZŐLŐBEN ELADÓ

Nyíregyházán, frekventált, mégis nyugodt környezetben eladó egy 2017-ben épült, korszerű családi ház, kiváló adottságokkal.
A 105 m²-es, tégla falazatú ingatlan jól átgondolt elrendezésű, 2 + N szobás, így ideális választás családoknak vagy akár otthoni munkavégzéshez is.
Főbb jellemzők:

2017-es építés, modern szerkezet
105 m² hasznos alapterület
tégla falazat, műanyag nyílászárók
egyedi gázfűtés
összkomfortos kialakítás
CC energetikai besorolás
846 m²-es rendezett telek
20 m²-es felújítandó melléképület (tárolásra vagy bővítési lehetőségre)

Elhelyezkedés:
Az ingatlan Nyíregyháza egyik keresett részén, a Debreceni út közelében található, jó megközelíthetőséggel és infrastruktúrával.
Kinek ajánlott?

Családoknak, akik modern, azonnal költözhető házat keresnek
befektetőknek, akik értéknövelési lehetőséget látnak a melléképületben
mindazoknak, akik városhoz közeli, de nyugodt otthont szeretnének

Kérem keressenek kérdéseikkel bizalommal. Az ingatlan azonosítója: 100342Érdeklődni: +36304092510 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nyíregyházai felújított 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 67000000 Ft és mivel az alapterülete 105 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 638095 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bugyi Zsuzsa összes hirdetése között, vagy akár a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal