Eladó felújítandó ház - Nyíregyháza
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:125 m2
- Telekterület:719 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:5

Székely Edina
+36-(20)-944-6462
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó 125 nm- es családi ház Nyíregyháza Ságvári kertváros fre...
Eladó családi ház Nyíregyháza Ságvári kertváros frekventált részén!
Ingatlan jellemzői:
-Szobák száma: 5 szoba
-Alapterület: 125 m²
-Telek mérete: 719 m²
-Garázs: 28 m²
-Fürdőszobák: 2 fürdőszoba
-3 fázisú áram
Miért érdemes megvenni?
-Csendes, mégis frekventált elhelyezkedés
-Világos szobák
-Kiváló infrastruktúra és közlekedés
Hívjon bizalommal, és tekintse meg az ingatlant személyesen! Vevőink számára minden szolgáltatásunk ingyenes! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Nyíregyházai felújítandó 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 53000000 Ft és mivel az alapterülete 125 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 424000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Székely Edina összes hirdetése között, vagy akár a/az IngatlanNyíregyháza összes hirdetése között is.