Eladó jó állapotú ház - Örkény (44959379)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Örkény
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:74 m2
  • Telekterület:1107 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1960
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Házközponti
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Gáspár Kata
Gáspár Kata
+36-(20)-400-4035
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Örkényben, rendezett, nyugodt környezetben, jó szomszédsággal ...


Örkényben, rendezett, nyugodt környezetben, jó szomszédsággal körülvéve kínáljuk megvételre ezt a 74 m² hasznos alapterületű, vályogból épült, jó állapotú családi házat, amely egy 1107 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan elrendezése praktikus és élhető, ideális választás lehet családoknak vagy azoknak, akik csendesebb környezetben szeretnének otthonra találni.
A telken található továbbá egy kb. 12 M²-es, külön bejárattal rendelkező üzlethelyiség is, amely villany-, víz- és csatornaközművel ellátott, így akár vállalkozási célra, irodának vagy egyéb hasznosításra is kiváló lehetőséget kínál.
A házban fa thermo nyílászárók találhatók, a fürdőszobában az ablak és a teraszajtó műanyag. a fűtést és a meleg vizet egy 2 éves Imerigas gázcirkó biztosítja radiátoros hőleadással, emellett rendelkezésre áll egy 3, 5 kW-os hűtő-fűtő klíma, valamint egy hangulatos cserépkályha is, amely a téli időszakban kiváló kiegészítő fűtési lehetőséget nyújt. a födém 30 cm vastag üveggyapot szigeteléssel ellátott, amely jelentősen hozzájárul az ingatlan jó hőmegtartásához és az alacsonyabb rezsiköltségekhez.
Az ingatlan 2013-ban átfogó felújításon esett át: ekkor került kialakításra a konyha és a fürdőszoba, valamint egy előtér és egy plusz szoba is hozzáépítésre került. a tetőszerkezet teljes cseréje megtörtént, betoncseréppel fedve, továbbá a vízvezeték-hálózat és a burkolatok is megújultak. a helyiségek között megtalálható egy előszoba, két szoba, egy tágas étkező, konyha, fürdőszoba WC-vel egyben, valamint elöl egy 8 m²-es fedett terasz, hátul pedig egy 18 m²-es, szintén fedett terasz, amely kellemes helyszíne lehet a pihenésnek.
Az ingatlan 3% Start hitelre, valamint 1 gyermekes csok+ igénybevételére is alkalmas, így kiváló lehetőséget kínál azok számára, akik kedvező finanszírozással szeretnének saját otthonhoz jutni.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal:Gáspár Kata? 06 20 400 4035 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Örkényi jó állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Örkény oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 39900000 Ft és mivel az alapterülete 74 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 539189 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gáspár Kata összes hirdetése között, vagy akár a/az Dabas Régió összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal