Eladó újszerű állapotú ház - Pannonhalma (43571868)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Pannonhalma
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:150 m2
  • Telekterület:948 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2016
  • Szobaszám:5
Bihari Rita
+36-(30)-944-1298
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ078636
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Pannonhalma

Modern, energiatakarékos otthon Pannonhalmán, nyugalom, zöld környezet, azonnali élhetőség!

Pannonhalma egyik csendes utcájában 2016-ban épült, 150 m²-es családi ház, mely praktikus elrendezésével és korszerű megoldásaival ideális választás az új élet kezdéséhez.

Amiért szeretni fogod:
- 3 kényelmes szoba + 1 félszoba
-Tágas, világos nappali amerikai konyhával
-Modern fürdőszoba
-Külön háztartási helyiség
-Fedett terasz tökéletes pihenéshez
-Jó elosztású, élhető terek ide tényleg szinte csak költözni kell!

Kert és környezet:
-948 m²-es, csodásan rendezett telek
-Virágokkal és gyümölcsfákkal telepített udvar
-Kialakított medence tökéletes hűsölés a forró napokon

-Udvari beálló több autó számára
-Intézmények (iskola, óvoda, boltok, orvos) a közelben
-Gyors elérhetőség Győr irányába

Miért jó választás?
-Folyamatosan karbantartott, kiváló állapot
-Energiatakarékos fenntartás
-Nyugodt, biztonságos környezet
-Ritkán elérhető adottságok ezen a környéken

Egy otthon, ahol a természet, a kényelem és a panoráma találkozik!

Hívj bizalommal, és nézd meg személyesen! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Pannonhalmai újszerű állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Pannonhalma oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 129700000 Ft és mivel az alapterülete 150 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 864667 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bihari Rita összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Győr, Teleki összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal