Eladó részlegesen felújított ház - Pilisborosjenő
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pilisborosjenő
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:250 m2
- Telekterület:599 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1988
- Szobaszám:4 + 1 fél
- Állapot:Részlegesen felújított
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Tetőtér:Beépíthető
- Komfortosság:Dupla komfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Egyedi
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:ÉNY
- Kilátás:Panorámás
- Internet:Szélessávú (>10Mbps)
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:A
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Király Beáta
+36-(70)-147-9001
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Tulajdonostól Plilisborosjenőn családi ház eladó
Ha szeretne Budapest határában maradni, de vágyik a természet közelségére, akkor Pilisborosjenő külsőn tekintse meg 3 szintes tágas csendes otthonunkat.
Az ingatlan mind a Budai mind a Pilisi hegyekre panorámás. a minőségi tetőszerkezet kitűnő állapotban van.
Az otthon melegét 7kw-os napelem rendszer, új 3 kw-os gázkazán, 4 hűtő fűtő klíma, és egy vegyes tüzelésű kazán biztosítja. (Gázár támogatás tekintetében az ingatlan 2 generációssá van nyilvánítva)
Az ingatlan rezsi tekintetében gazdaságosan fenntartható.
Az alsó világos félszuterén szinten lévő külön bejáratú lakás az Ön igényeire szabva vár befejezésre. (Tároló helyiségek, tervezett 2 szoba, fürdőszoba, konyha wv helyiség.
Az utca szinten elhelyezkedő nappaliból nyíló hatalmas erkély lapozható üvegfallal szolgálja akár télen is a közösségi helyszínt, kilátással a Budai hegyekre
Méretek:
Alagsor. : 102 Nm. Ebből második lakás 55 nm . Utcaszint 50 nm + 20 nm garázs (elektromos nyitással)
emelet 60 nm melyből hasznos 49 nm (Tetőtér miatt) Beépített erkély 17 nm .
Összesen hasznos alapterület: 231nm (valóságban 250 nm )
Az ingatlan tömegközlekedéssel elérhető a Külső Bécsi úton közlekedő 218. -As Budapesti Kék busszal is.
A kerítésen kívül három autó parkolása is megoldható a garázson kívül
A telek 3 elkülöníthető kert részre tagolódik.
Az alsó kertben található egy faház, amely akár állattartásra is használható. (Tyúkok számára előkészítve)
Várom megtisztelő érdeklődését
az elérhetőségeimen. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Pilisborosjenői részlegesen felújított 4 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Pilisborosjenő oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 129900000 Ft és mivel az alapterülete 250 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 519600 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Király Beáta összes hirdetése között.

