Eladó jó állapotú ház - Poroszló
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Poroszló
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:100 m2
- Telekterület:1086 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Nincs
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Fróna Rita
+36-(20)-505-7400
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Családi ház, Poroszló, 100nm, 30000000 Ft
Poroszlón eladó egy jó állapotban lévő, 3 szobás ház.
A ház 100 nm -es, ami megfelel a falusi CSOK előírásainak.
Jó állapotú kockaházról van szó, aminek a nyílászáróit cserélték. Gázkonvektor fűtésű, de egy cserépkályha helyet kapott a konyha-étkezőben. Fával lehet benne tüzelni, télen jó mellé ülni és élvezni a kellemes meleget.
A szobákban hagyományos parketta van, az ablakok műanyag nyílászárók. A tető cserépfedéssel lett kialakítva. A kamrában és a fürdőben a hagyományos faszerkezetű ablakok megmaradtak.
Két bejárata van a háznak. A főbejárat a közlekedőbe nyílik, ahonnan minden helyiség elérhető. A hátsó bejárat a konyhába visz, ahonnan a tágas kamra is megközelíthető.
Egy külön álló kis ház is tartozik a vételhez, ami nyári konyhaként funkcionált. Valamint tároló helyek, ólak. A kert rendezett, gyümölcsfák is vannak.
A ház a poroszlói sportpálya közelében található. Rendezett környezet jellemzi, aszfaltozott út, rendes szomszédok. Lakhatásra, nyaralásra kiválóan alkalmas. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó poroszlói jó állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Poroszló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 30 000 000 HUF és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 300 000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fróna Rita összes hirdetése között.

