Eladó jó állapotú ház - Rakamaz
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Rakamaz
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:110 m2
- Telekterület:1209 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1990
- Szobaszám:4

Naményi Károlyné
+36-(30)-784-4166
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ049857
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Rakamaz, Eladó jó állapotú ház - Rakamaz
Megvételre kínálok Rakamaz fő utcájához közel egy vegyes falazatú ( Bodrogkeresztúri blokk, vályog), cseréppel fedett családi házat.
Sürgősen eladó!
A közel 110 m2-en egy nagy amerikaikonyha nappalival ( 43 m2), 3 szoba, közlekedő, nagy fürdő wc-vel lett kialakítva.
A 2 szoba lamináltlappal, a többi helyiség járólappal burkolt. Az otthon melegéről gázkonvektorok és egy kandalló és hűtő-fűtő klíma gondoskodik
A pár éve történt felújítás során, nyílászáró csere, burkolatok cseréje, lábazat szigetelés történt meg és új külső színt kapott az épület.
A ház egy része alatt pince található, valamint kapcsolódik hozzá egy nyitott terasz.
Az 1209 m2-es udvaron található még egy kétállásos kocsi beálló, tároló helyiség, állattartásra alkalmas épület, és egy nagy fólia váz.
A két utcára nyíló, saroktelek közel a település központhoz, vasútállomáshoz helyezkedik el, remek lehetőség nagy családnak, de vállalkozásra is.
Rakamaz hegyek és az Alföld találkozásánál, megyeszékhelytől, Nyíregyházától 30 kilométerre nyugati szomszédjától, Tokajtól a Tisza folyó választja el,
Településen minden megtalálható, iskola, óvoda, orvos, gyógyszertár boltok, stb. . . . FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Rakamazi jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Rakamaz oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 17900000 Ft és mivel az alapterülete 110 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 162727 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Naményi Károlyné összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kisvárda összes hirdetése között is.