Eladó felújítandó ház - Sarkad (82111536)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Sarkad
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:50 m2
  • Telekterület:737 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:1 + 1 fél
Molnár Mercedesz
+36-(30)-786-2370
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Sarkad, Újtelek, 50nm, 8000000 Ft

Eladó ingatlan Sarkad közkedvelt részén!

A ház teljes felújítást igényel, ezért kiváló lehetőség azok számára, akik saját igényeik szerint szeretnék kialakítani otthonukat vagy befektetésben gondolkodnak.

Az ingatlan 50 m² alapterületű, amelyben található:

* másfél szoba,
* fürdőszoba,
* főzőfülke,
* kamra,
* előtér.

A 737 nm -es, füvesített telken több melléképület is helyet kapott.

A házban jelenleg nincs gáz, azonban a gázvezeték az utcában megtalálható.

Ideális választás lehet fiataloknak, időseknek vagy kisebb család számára.

? ? ? ? Ár: 8. 000. 000 Ft / 21. 000 EUR
? ? ? ? Elérhetőség: 06 30 786 2370

? ? ? ? ? ? ? ? Română

Casă de vânzare în zona apreciată din Sarkad!

Imobilul necesită renovare completă, fiind o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să își amenajeze locuința după propriul gust sau pentru investiție.

Casa are o suprafață de 50 m² și dispune de:

* o cameră și jumătate,
* baie,
* nișă pentru gătit,
* cămară,
* antreu.

Terenul are 737m², este înierbat și include mai multe anexe gospodărești.

Casa nu este racordată la gaz, însă conducta de gaz se află pe stradă.

Ideală pentru tineri, persoane în vârstă sau familie mică.

? ? ? ? Preț: 8. 000. 000 Ft / 21. 000 EUR
? ? ? ? Contact: 06 30 786 2370

? ? ? ? ? ? ? ? Deutsch

Immobilie in beliebter Gegend von Sarkad zu verkaufen!

Das Haus ist komplett renovierungsbedürftig und bietet eine hervorragende Möglichkeit für alle, die ihr zukünftiges Zuhause nach eigenen Vorstellungen gestalten oder investieren möchten.

Die Immobilie verfügt über ca. 50 M² Wohnfläche mit:

* eineinhalb Zimmern,
* Badezimmer,
* kleiner Kochecke,
* Speisekammer,
* Vorraum.

Auf dem 737m² großen, begrünten Grundstück befinden sich mehrere Nebengebäude.

Im Haus gibt es derzeit keinen Gasanschluss, jedoch verläuft die Gasleitung in der Straße.

Ideal für junge Leute, ältere Personen oder eine kleine Familie.

? ? ? ? Preis: 8. 000. 000 Ft / 21. 000 EUR
? ? ? ? Kontakt: 06 30 786 2370 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Sarkadi felújítandó 1 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Sarkad oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 8000000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 160000 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Molnár Mercedesz összes hirdetése között, vagy akár a/az Biztoslak Ingatlan és Pénzügyi Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal