Eladó felújítandó ház - Sátoraljaújhely (24757515)

• Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:200 m2
  • Telekterület:539 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:5
Molnár Dániel István
+36-(30)-843-0157
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ083316
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Sátoraljaújhely

Felújítandó lehetőség Sátoraljaújhely csendes részén! Sátoraljaújhely nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre egy kétszintes, közel 200 m²-es családi házat, amely remek lehetőséget nyújt nagycsaládosoknak, többgenerációs otthon kialakítására vagy akár befektetésre is. Az ingatlan felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját igényei és elképzelései szerint alakíthatja ki álmai otthonát. a tágas belső terek és a jó elhelyezkedés kiváló alapot biztosítanak egy igazán értékes ingatlan megteremtéséhez.

Referencia szám: hz083316 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Sátoraljaújhelyi felújítandó 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Sátoraljaújhely oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 25950000 Ft és mivel az alapterülete 200 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 129750 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Molnár Dániel István összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Miskolc, Belváros összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal