Eladó jó állapotú ház - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:147 m2
- Telekterület:964 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2005
- Szobaszám:4
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Egyéb
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:ÉNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Koloh Viktor
+36-(30)-443-6022
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ088921
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Szeged, Eladó jó állapotú ház - Szeged
Szeged-Szentmihályon kiváló állapotú, két szintes családi ház eladó!
Eladó Szeged-Szentmihály csendes, nyugodt részén egy 147 m²-es, kétszintes, téglaépítésű, szigetelt családi ház, amely egy 964 m²-es, gondozott telken helyezkedik el.
A ház ideális nagyobb családok számára is, hiszen 5 tágas szobával rendelkezik, emellett külön wc biztosítja a mindennapi kényelmet.
Főbb jellemzők:
* 147 m² lakótér + garázs
* 964 m²-es telek
* Tégla építés, szigetelt
* 5 szoba
* Kétszintes kialakítás
* Garázs
* Külön WC
* Hűtő-fűtő klíma
* Vegyes tüzelésű kazán
* Minden szobában saját kémény
* 120 literes villanybojler
* 3 fázisú, 3×25 a elektromos hálózat
* Réz villanyvezetékek
* Fúrt kút
* Kamerarendszer
* Gondozott, zöld kertAz ingatlan műszakilag jól felszerelt, többféle fűtési lehetőséggel rendelkezik, így gazdaságosan fenntartható. A nagy telek kiváló lehetőséget biztosít kertészkedésre, pihenésre vagy családi programokra.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó szegedi jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szeged oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 76 500 000 HUF és mivel az alapterülete 147 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 520 408 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Koloh Viktor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kecskemét, Jókai utca összes hirdetése között is.

