Eladó befejezetlen ház - Szigetszentmiklós (38754337)

• Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:113 m2
  • Telekterület:883 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2026
  • Szobaszám:5
Bernát Ágnes
+36-(30)-757-7887
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Szigetszentmiklós, Óváros, 113nm, 139900000 Ft

✅ Nagy telek, új építésű, önálló családi ház Szigetszentmiklós óvárosi részén!

Szigetszentmiklós Csepelhez közel eső részén, tömegközlekedéshez, ovihoz, sulihoz, boltokhoz közel kínálok eladásra új építésű, önálló családi házat 883 nm telekkel.

Az ingatlan földszintes, 30-as Porotherm téglából, 15 cm grafitos hőszigeteléssel, tégla válaszfalakkal, 3 rétegű, 5 légkamrás hőszigetelt nyílászárókkal, fafödémmel, 20 cm kőzetgyapot tetőszigeteléssel, beton cseréppel épül. a ház fűtése hőszivattyúval megoldott, az egész házban padlófűtéssel, a hideg és meleg burkolatok 5000 Ft/nm áron választhatók!

A ház nettó 113 nm , bruttó 133 nm nagyságú, elrendezése jól átgondolt, élhető, praktikus: előtér, terasz és kertkapcsolatos hatalmas, tágas, világos amerikai konyhás étkező - nappali, háztartási helyiség, 4 hálószoba, kádas/zuhanyzós fürdőszoba/wc-vel + külön wc/kézmosó.

Az ingatlan kulcsrakész ára 139, 9 M Ft.

Nagyon igényes kivitelezés, számtalan referenciával rendelkező beruházó!

Ha fontos a minőség, a lokáció, a legjobb választás! a paraméterek/képek magukért beszélnek. Magas minőségi anyagok, exkluzív kivitelezés!

Az ingatlan céges kivitelezésben épül, babaváró hitelből, Csok-ból, hitelből egyaránt finanszírozható, 4 % illetékmentesen megvásárolható ingatlan.
Hitelben, Csok-ban ingyenes segítséget biztosítunk.

Részletekért kérem keressen bizalommal, amennyiben épp nem tudom fogadni hívását vissza fogom hívni. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Szigetszentmiklósi befejezetlen 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szigetszentmiklós oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 139900000 Ft és mivel az alapterülete 113 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1238053 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bernát Ágnes összes hirdetése között, vagy akár a/az Leéb és Fia Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal