Eladó ház - Tápiószentmárton (55335353)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Tápiószentmárton
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:45 m2
  • Telekterület:813 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
Fejes Györgyi
+36-(70)-450-2755
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Tápiószentmárton lakott üdülő területén eladó nyaraló

Tápiószentmárton üdülőterületén, felújítva, klímával – tökéletes első otthon vagy nyaraló!
Tápiószentmárton egyik csendes utcájában, a strandfürdő közvetlen közelében eladó egy teljeskörűen felújított, 45 m²-es, azonnal költözhető családi ház!
A téglaépítésű ingatlan praktikus elrendezésű:
· tágas nappali
· konyha
· fürdőszoba WC-vel
· 2 külön nyíló szoba
· közlekedő
· valamint egy 24 m²-es, hangulatos terasz, amely tökéletes helyszín a reggeli kávéhoz vagy esti pihenéshez.
A ház teljes felújításon esett át:
· új víz- és villanyhálózat
· modern nyílászárók
· igényes burkolatok
· friss szigetelés
A fűtésről elektromos rendszer gondoskodik, de egy hűtő-fűtő klíma is beépítésre került, így minden évszakban kényelmes hőmérséklet biztosítható.
Kiváló választás azoknak, akik egy csendes, helyen keresnek modern, gondozott otthont, ahol életvitel szerint is sokan élnek. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Tápiószentmártoni 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Tápiószentmárton oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 26000000 Ft és mivel az alapterülete 45 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 577778 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fejes Györgyi összes hirdetése között, vagy akár a/az HORIZONT 360 Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal