Eladó újszerű állapotú ház - Tihany (46463354)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Tihany
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:133 m2
  • Telekterület:936 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:6
Gacsó István
+36-(20)-225-6599
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Nádtetős otthon tihany-sajkod csendes részén!

Tihany-Sajkod egyik nyugodt, zsákutcás részén eladó ez a karakteres, jó hangulatú ikerházfél, pár perc sétára a vízparttól.

A galériás nappali és a nagy üvegfelületek világos, kellemes tereket adnak a háznak. 133 M² lakótérrel és 936 m² telekkel rendelkezik, 6 szobás kialakítása miatt nyaralónak, második otthonnak vagy akár állandó használatra is ideális lehet.

✅  csendes, kis forgalmú környezet

A ház állapota jó, folyamatosan karbantartott. a kert zöld környezete természetes intimitást biztosít, vízpart rövid sétával elérhető, strand 10 perc távolságra.

Az ilyen hangulatú házak ritkán kerülnek piacra Sajkodon.

Keressen minket bizalommal további részletekért és megtekintésért!

Szívügyünk az otthonod! 

Egy ingatlannak mérete és ára van. Az otthon igazi értéke viszont felbecsülhetetlen - ezért az értékbecsléstől a birtokbaadásig végigkísérünk az ingatlan adásvétel folyamatán, hogy anyagi, jogi és érzelmi biztonságban legyél.  

Gacsó István 0620-225-6599

Gacsó Ház Ingatlanközvetítő Kft.

INGATLAN  hitel  BIZTOSÍTÁS

Irodáink:

1163 Budapest, Veres Péter út 39.

2440 Százhalombatta,  Erkel Ferenc körút 1. (Üzletsor) FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Tihanyi újszerű állapotú 6 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Tihany oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 129000000 Ft és mivel az alapterülete 133 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 969925 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gacsó István összes hirdetése között, vagy akár a/az Gacsó Ház Kft. összes hirdetése között is.

További hirdetéseket találsz az eladó Balaton északi parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal