Eladó részlegesen felújított ház - Tóalmás
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:23 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Tóalmás
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:100 m2
- Telekterület:1039 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1953
- Szobaszám:1 + 3 fél
- Állapot:Részlegesen felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Komfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kecskeméti József
+36-(70)-379-2676
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Családi ház, Tóalmás, 100nm, 42800000 Ft
A költő útján jár, ha erre az ingatlanra rátalál!
Tóalmáson központi helyen – közel minden szolgáltatáshoz – találjuk ezt belső átalakításon átesett, kényelmesen élhető családi házat. A nappalin kívül még három hálószoba várja új lakóit. Az összközműves ingatlan központi fűtése radiátorokon keresztül történik a nem rég beszerelt vegyes tüzelésű kazán alkalmazásával. Utolsó belső felújítása 2022-23-ban történt. Burkolatok: laminált parketta és járólapok. A falak festve és tapétázva vannak. Az ingatlantól percek alatt elérhetők a boltok, iskola óvoda, bölcsőde, orvos, buszmegállók, patika stb. Tóalmás kiválóan ellátott a napi megélhetéshez szükséges vásárlási lehetőségekkel. Biztosított a háziorvosi, gyógyszertári, általános iskolai, óvodai, hitéleti lehetőség. A helyi gyógyfürdő is várja a reumatikus, ízületi problémákkal küzdő betegeket. Kellemes pihenésre nyújt lehetőséget ős fás parkjával az Andrássy kastély és környéke. A jól működő tömegközlekedési lehetőség (közvetlen buszjárat az Örs-vezér téri és a Stadionok Metró-állomásokhoz), is biztosítja a budapesti közelséget, autóval pedig jó félóra alatt a fővárosban lehetünk. Nagykáta, Jászberény, Hatvan is kb. 15-20 percen belül autóval elérhető. Ne hagyja ki ezt az „alkalmi” lehetőséget. Hívjon, nézze meg és a végén biztos, hogy megegyezünk! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó tóalmási részlegesen felújított 1 egész és 3 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Tóalmás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 42 800 000 HUF és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 428 000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kecskeméti József összes hirdetése között.

