Eladó vendéglátási ingatlan - Győr (17628428)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Győr
  • Kategória:Vendéglátás
  • Alkategória:Étterem, vendéglő
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Delbó Zsuzsanna
Delbó Zsuzsanna
+36-(30)-684-6853
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó vendéglő Győrben


A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a győrben található VENDÉGLŐT!

Az étterem Győrben, Nyugat-Magyarország egy meghatározó városában, az m1 autópályától és az audi gyártól mindössze néhány percre, közvetlenül az Ipari Park szomszédságában található.
Az 1982 óta, jelenleg is aktívan működő étterem már a kezdetektől egy több generációs vendéglátós család kezében van. a vendégek szinte múzeumban érezhetik magukat, múlt századbeli képek, régiségek, világháborús emlékek, működő búbos kemence, magyaros csárda jellegű berendezés várja az érkezőket. a konyha szintén magyaros, de a nemzetközi és modern gasztronómia is helyet kap a kínálatban. a több teremből álló étterem befogadóképessége 90 fő, a hangulatos fedett kerthelyiség plusz 40 fő, de ez akár tovább bővíthető. a parkolás megoldott, az étteremmel szemben kb. 50 Szabad hely áll rendelkezésre.
Bár az épület régi és karbantartott, teljes felújítás és bővítés történt 2019-ben: nyílászárók cseréje, külső hőszigetelés, a konyha korszerűsítése, gépesítés, modernizálás, központi fűtés kialakítása radiátorokkal, villamos energia fejlesztés, további főzőkonyha kialakítása, iroda, raktárak, szociális helyiségek létesítése. Külső raktárhelyiségek is vannak, térköves udvarrésszel, fedett tárolóval, garázzsal.
A vendéglő a teljes berendezéssel, felszereléssel együtt eladó. Az új tulajdonosnak, nem sok dolga lesz: bejáratott, visszajáró nagy vendégköre van. Jelenleg főleg a déli menüztetés, napi 150-200 vendéggel továbbá esküvők, családi összejövetelek, cégek rendezvényeinek lebonyolítása működik.
Az ipari parkot folyamatosan bővítik így az étterem üzletileg még rengeteg kihasználatlan forrást rejt mind az építést kivitelezők mind az újonnan létesített gyárak étkeztetését illetően.

Az ingatlan előre egyeztetett időpontban megtekinthető, akár hétvégén is!
Amennyiben a lido home által kínált győri étterem, vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon.
Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.
LIDO home - Ingatlanok egy életen át! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Győri vendéglátási ingatlan? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó vendéglátási ingatlanról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó vendéglátási ingatlan Győr oldal hirdetései között.

Az eladó vendéglátási ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Delbó Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Lido Home Győr összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal