Eladó fejlesztési terület - Farmos (43396492)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Farmos
  • Kategória:Fejlesztési terület
  • Alkategória:Lakóterület
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:10000 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Utcában
  • Víz:Utcában
  • Gáz:Utcában
  • Csatorna:Utcában
  • Kapcsolatfelvétel
Borbély Ádám
Borbély Ádám
+36-(30)-631-7883
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TK032236
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Tápiószele felé, Nyárvesztőn, belterületen


Farmos Tápiószele felé eső részén, Nyárvesztőn eladó egy belterületi, kerek 1 hektár területű, kivett beépítetlen terület besorolású földterület.

Az ingatlan mind a Szelei út, mind a Nyárvesztői utca felől könnyen megközelíthető. Környezetében főként mezőgazdasági hasznosításban álló ingatlanok találhatóak, de a lakóházak sincsenek messze. Tömegközlekedéssel a Szelei úti buszmegállótól szintén könnyen megközelíthető.

A hatályos helyi építési szabályok szerint a terület jelenleg 3%-ban beépíthető (300m2).

Közművek a területhez vezető utcában mind megtalálhatóak (víz, villany, gáz, csatorna), kb. 200 Méterre a telektől.

Építésen kívül a telek remekül alkalmas gazdálkodás, állattartás céljára is, de számos más módon is hasznosítható.

Mivel az ingatlan tulajdoni lapja szerint is belterületi, művelés alól kivett, így bárki megvásárolhatja (cég is), megszerzéséhez semmilyen engedély, sem végzettség, sem kifüggesztés nem szükséges.

További információkért, adatokért várom megkeresését, állok rendelkezésére.

Az ingatlan irányára: 9, 9 M Ft.

Irányár: 9900000 Ft

Referencia szám: tk032236 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Farmosi fejlesztési terület? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó fejlesztési területről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó fejleszttési terület Farmos oldal hirdetései között.

Az eladó fejlesztési területek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Borbély Ádám összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Corvinnegyed összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal