Eladó fejlesztési terület - Fertőszentmiklós
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:19 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fertőszentmiklós
- Kategória:Fejlesztési terület
- Alkategória:Lakóterület
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:4000 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Igen
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Horváth Attila
+36-(30)-232-6666
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 182293
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Terület, amely többet ér, mint a négyzetméterei
Az Openhouse Fertőd Ingatlaniroda kínálatában eladó a #182293 hivatkozási számú fertőszentmiklósi fejlesztési terület.
A legjobb befektetések általában még azelőtt születnek meg, hogy mindenki más is meglátná bennük a lehetőséget.
4000 m² összközműves, teljesen körbekerített terület, 2 nagyméretű tolókapuval és 2 konténerrel. Rendezett állapotú ingatlan, amely akár azonnal használatba vehető telephelyként, tárolásra vagy egy jövőbeni fejlesztés alapjaként.
Ha értéket lát a jövőben, és nem csak a jelenben, ezt a területet érdemes megtekintenie.
A kérdés nem az, hogy van-e benne potenciál. A kérdés az, hogy ki ismeri fel elsőként.
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó fertőszentmiklósi fejlesztési terület, vagy bármely más fejlesztési terület és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal. Hivatkozási szám: #182293
Az Openhouse Fertőd Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.
A fejlesztési terület vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.
További szolgáltatásainkkal (pl. Értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Fejlesztési lehetőségként érdekes lehet ez az eladó fertőszentmiklósi fejlesztési terület? Hívd fel a hirdetőt, és kérdezz rá a fejlesztési lehetőségekre erről az eladó fejlesztési területről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó fejlesztési terület Fertőszentmiklós oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó fejlesztési területek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Horváth Attila összes hirdetése között, vagy akár a/az Open House Openhouse Fertőd Ingatlaniroda összes hirdetése között is.

