Eladó felújítandó ház - Kőröstetétlen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:81 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kőröstetétlen
- Kategória:Ház
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:83 m2
- Telekterület:5755 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1937
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Beállóban
- Fűtés:Cserépkályha
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Kozák Andor
+36-30-674-6389
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó tanya Kőröstetétlenen nyugalom, természet és saját föld ...
Eladó tanya Kőröstetétlenen nyugalom, természet és saját föld egy helyen
Ha elvonulnál a város zajától, és egy olyan helyet keresel, ahol a természet közelsége, a csend és a szabadság határozza meg a mindennapokat, akkor ez a Kőröstetétlen közelében található tanya remek választás lehet. A közel 5755 négyzetméteres területen fekvő birtok igazi lehetőséget kínál azok számára, akik saját földön gazdálkodnának, állatokat tartanának vagy egyszerűen csak egy nyugodt, természetközeli életet szeretnének élni.
Az ingatlan egy 83, 6 négyzetméteres, felújítandó lakóépületből áll, amelynek helyiségei előszoba, két szoba, nappali, konyha, fürdőszoba WC-vel és közlekedő. A ház lehetőséget ad arra, hogy új tulajdonosa saját elképzelései szerint újítsa fel és alakítsa ki a számára ideális otthont.
A birtok területe 1246 négyzetméter tanya és 4509 négyzetméter szántóföld, így kiválóan alkalmas gazdálkodásra, kertészkedésre vagy akár állattartásra. A telken tégla építésű melléképületek, tároló, ól és istálló is találhatók cserépfedéssel, amelyek tökéletesen használhatók állatok tartására vagy gazdasági célokra.
Az ingatlan jelenleg önellátó rendszerrel működik: a villamos energia aggregátorról biztosított, a vízellátás fúrt kútról történik, a melegvíz pb gázról működik, a fűtést kályha biztosítja, a szennyvíz pedig derítőgödörrel megoldott. Ez a kialakítás ideális lehet azok számára, akik független, természetközeli életformára vágynak.
A tanya aszfaltos út mellett helyezkedik el, az utolsó rövid szakasz földúton közelíthető meg. Kőröstetétlen mindössze körülbelül 4, 5 kilométerre, Törtel pedig 2 kilométerre található, a buszmegálló pedig a bevezető földút közelében van. A környéken mindössze két lakott tanya található, így a csend és a nyugalom valóban garantált.
Ez az ingatlan kiváló lehetőség lehet hobbitanyának, gazdálkodásra vagy akár életvitelszerű lakhatásra, ha valaki szeretne elszakadni a város zajától és saját birtokon élni.
A vásárlást az OTP Pénzügyi Pont hitelszakértői díjmentes finanszírozási tanácsadással segítik, igény esetén pedig ügyvédi közreműködést is biztosítunk. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó kőröstetétleni felújítandó 2 szobás ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kőröstetétlen oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 8 000 000 HUF és mivel az alapterülete 83 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 96 386 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kozák Andor összes hirdetése között, vagy akár a/az Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

