Eladó jó állapotú ház - Monor (34557327)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Monor
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Házrész
  • Alapterület:53 m2
  • Telekterület:60 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
Moldván Judit
+36-(30)-625-5266
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

ÁRCSÖKKENÉS 34,9 M Ft-ról 28,5 M Ft-ra!!! CSAK KÉSZPÉNZRE VÁSÁ...

Árcsökkenés 34, 9 M Ft-ról 28, 5 M Ft-ra! ! ! Csak készpénzre vásárolható MEG! ! !

Monor központjától nem messze, 53 m2-es, 2 szobás, összközműves házrész eladó.

A lakás 2016-ben lett felújítva (burkolatok, vezetékek, fűtésrendszer, cirkó…), lakóterülete 53 m2, melyben 2 szoba, konyha és fürdőszoba található.

A fűtést és a meleg vizet kombi cirkó biztosítja.

Saját használatú, kb. 60 m2 telekrész tartozik hozzá!

Minden közműóra saját!

A képen látható bútorok ott maradnak a lakásban! ! !

A ház falazata vegyes, egy része rakott sárfal, egy része téglából épült.

Ügyvéd általi használati megosztás van, amit a bankok is elfogadnak!

BABAVÁRÓ KÖLCSÖN, ….

DÍJMENTES hitelügyintézés IRODÁNKBAN! ! !

2003 Óta az önök bizalmában! ! ! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Monori jó állapotú 2 szobás házrész? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó házrészről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Monor oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 28500000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 537736 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Moldván Judit összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal