Eladó jó állapotú nyaraló - Balatonszepezd (15972248)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Balatonszepezd
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:90 m2
  • Telekterület:508 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
Éva
+36-(30)-427-2266
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Nyaraló Balatonszepezden, csendes, erdő melletti környez...

Eladó Nyaraló Balatonszepezden, csendes, erdő melletti környezetben!

Balatonszepezd/ Szepezdfürdőn, mindössze 400 méterre a Balatontól, nyugodt, természetközeli elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy kétszintes, téglaépítésű nyaralót.

Az ingatlan a 80-as években épült, alapterülete 90 m², mely egy 508 m²-es telken helyezkedik el. Az alápincézett, összkomfortos házban 4 szoba, 2 fürdőszoba, valamint külön mellékhelyiség található, így ideális nagyobb családok vagy baráti társaságok számára is.

A nyugati fekvésű, 15 m²-es teraszon élvezheti a balatoni esték hangulatát, miközben a közeli erdő nyugalmat és friss levegőt biztosít.
Fűtése gázkonvektorral megoldott, a melegvízről villanybojler gondoskodik.

Ideális választás nyaralónak vagy befektetésnek egyaránt! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Balatonszepezdi jó állapotú 4 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Balatonszepezd oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 59900000 Ft és mivel az alapterülete 90 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 665556 HUF/m2.

Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Éva összes hirdetése között, vagy akár a/az Balla Ingatlan összes hirdetése között is.

További hirdetéseket találsz az eladó Balaton északi parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal