- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó nyaraló
- >>
- eladó nyaraló Kisapáti
- >>
Eladó jó állapotú nyaraló - Kisapáti
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 99 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kisapáti
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:90 m2
- Telekterület:2642 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Tetőtér:Beépített
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Kandalló
- Téliesített:Nem
- Bútorozottság:Részben bútorozott
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:K
- Kilátás:Panorámás
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Telken belül
- Víz:Utcában
- Gáz:Nincs
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
Balaton északi part, Szent György-hegy, panorámás nyaraló eladó!
Eladó a Szent György-hegy keleti oldalán egy 2642 m2-es telken álló, 90 m2-es, szépen felújított, tanúhegyekre panorámás nyaraló.Az ingatlan "szőlő és gazdasági épület" besorolású és ennek megfelelően az épület mellett és előtte gondosan karbantartott, kordonos támrendszerű szőlőültetvény található.
Az épületben a lakószinten 3 szoba, konyha, wc és fürdőszoba került kialakításra. a legalsó szinten a korábban borospincének használt helység jelenleg családi összejövetelek megtartására szolgál.
Az épületbe ciszternából és fúrt kútból jut a víz, a szennyvíz pedig az épület mellett süllyesztett tartályba kerül. Vezetékes víz bevezetésére van lehetőség, csatlakozási pont jelenleg 100m-re van.
A főbejárat egy hatalmas teraszon keresztül nyílik, ahol jelenleg egy dézsafürdő, egy pizzasütő kemence és egy nagy asztal padokkal is el lett helyezve. (Ezek nem tartozékai az ingatlannak, de megvásárolhatóak. )
További fontos információkért várom hívását! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


