Eladó vendéglátási ingatlan - Budapest XII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:4 hónapja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XII. kerület
- Kategória:Vendéglátás
- Alkategória:Hotel, szálloda, panzió
- Alapterület:303 m2
- Telekterület:500 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1979
- Szobaszám:nincs megadva
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Csányi Judit
+36-(70)-388-5006
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Budapest XII. kerületében, Széchenyihegyen kínálunk eladásra e...
Budapest XII. kerületében, Széchenyihegyen kínálunk eladásra egy 296 m²-es épületet, amely négy különálló, - szintenként egy -egy lakásból áll.
Az ingatlan 2021-ben teljes műszaki és esztétikai korszerűsítésen esett át, amelynek részeként az épület 15 cm-es külső hőszigetelést kapott. A fűtést két egymástól független gázkazán biztosítja, a lakások pedig led világítással felszereltek.
A lakások mindegyike újszerű, gépesített bútorzattal rendelkezik, jelenleg is bérbe vannak adva, és kizárólag egyben eladók. Az udvaron parkolási lehetőség adott, mozgásérzékelős világítás és kamerarendszer is kiépítésre került.
Lakások jellemzői:
Földszint: 78, 9 m², 2 szoba, lépcsőmentes megközelíthetőség, kerti kilépő.
1. emelet: 71, 64 m², 2 szoba, erkély, panorámás kilátás, kertkapcsolat.
2. emelet: 76, 26 m², 3 szoba, magas minőségű bútorzat, városi panoráma.
Tetőtér: nettó 69, 4 m² (bruttó 76 m²), 3 szoba, nagy belmagasság, városi panoráma.
A négy lakás egyetlen albetétként szerepel a társasházban, elhelyezkedése azonban sorház jellegű.
A Normafa látogatóközpont, a gyermekvasút végállomása és a fogaskerekű sétatávolságra található. A környék kiváló sportolási és kirándulási lehetőségeket kínál, miközben a város infrastruktúrája is könnyen elérhető.
A közlekedési lehetőségek kedvezőek: a közelben megtalálható a 21-es, 21a és 212-es buszok megállója, valamint az éjszakai járatként is működő 212-es. A fogaskerekű 20 percenként indul.
Befektetési lehetőség:
Az ingatlan hosszútávra bérbe van adva, emellett rövid távú szálláshely szolgáltatási engedéllyel is redelkezik
Céges tulajdonban van, és 2, 5%-os fix kamatozású nhp hitellel finanszírozott. Hitelátvállalás esetén a vételár a hitel összegével csökkenthető (kb. 25%). Az ingatlan üzletrész átruházással is megvásárolható, valamint az üzemeltető cég nyitott a visszabérlésre is.
Ha egy stabil és problémamentes ingatlanbefektetést keres, vagy ingatlanüzemeltetésben gondolkodik, várjuk érdeklődését! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Beleillik a terveidbe ez az eladó Budapest XII. kerületi vendéglátási ingatlan? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és érdeklődj a részletekről erről az eladó vendéglátási ingatlanról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó vendéglátási ingatlan Budapest XII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó vendéglátási ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Csányi Judit összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XI. kerület - Gellért tér összes hirdetése között is.

