Eladó új építésű ház - Pócsmegyer
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pócsmegyer
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:90 m2
- Telekterület:925 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2025
- Szobaszám:4
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Hőszivattyús
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Erdősi Edit
+36-(20)-341-9767
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ085701
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Pócsmegyer
Pócsmegyeren a Lejtő utcában, frissen parcellázott részen, kétszintes, új építésű ikerház, panorámával eladó! ! ! Két ikerház épül egymás mellett, hanggátló fal építésével, plusz még 5cm Ytong fal. (Fürdőszoba, és hálószoba találkozik)450m2 telek rész tartozik egy házhoz. -Földszinten Amerikai konyhás nappali, fürdőszoba, és egy hálószoba kerül kialakításra-Emeleten a tervek szerint kettő hálószoba, egy pici tároló, plusz egy fürdőszoba kerül kialakításra. Igény szerint akár három szoba is kialakíthatóA válaszfalak még tetszőlegesen módosíthatóak. Az épület Hőszivattyús padlófűtéssel készül, 15 cm vtg. Hőszigeteléssel, tetőtérben 25 cm kőzetgyapottal készül. 3 Rétegű üvegezésű műanyag ablakokkal. Zárt emésztő. -Hideg burkolatok 10. 000 Ft/m2 kalkulálva (Ügyfél választja ki)-meleg burkolatok 7. 000 Ft/m2 kalkulálva (Ügyfél választja ki)Az építkezés jelenleg szerkezet kész állapotban van. Márciusi foglalás esetén, akár nyár elejére kulcsrakész állapotban költözhető! ! !
Erdősi Edit Tel. : +36 (20) 341 9767
Referencia szám: hz085701 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Pócsmegyeri új építésű 4 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Pócsmegyer oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 97000000 Ft és mivel az alapterülete 90 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1077778 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Erdősi Edit összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szentendre összes hirdetése között is.

