Eladó ipari ingatlan - Fonyód
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fonyód
- Kategória:Ipari ingatlan
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:3622 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1950
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Lázár Lénárd Fonyód
+36-(70)-455-2193
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: IP073068
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó húsüzem közel a Balatonhoz
Húsüzem eladó a Balaton déli partján. Az üzem jelenleg is működik, a teljes gépparkkal együtt eladó. Az épületben korábban működött egy söröző is, amely szintén teljes berendezésével, meleg konyhájával, illetve egy közel 250 nm -es terasszal együtt az eladásra kerülő komplexum része. Az üzem használható a jelenlegi formájában is, de más ipari tevékenység is kialakítható benne (jelentős hányadában hűtött a terület). a három szintes téglaépület kb. 1200 Nm-es, a hozzá tartozó terület 3600 nm , belső parkolóval. a Balatontól 400 m-re elhelyezkedő telek és az épület is jelentős értéket képvisel. a jelenlegi tulajdonosok a vevőnek átadják a jelenlegi vevőkörüket is, a rendelkezésre álló munkaerővel az azonnali bevétel biztosított a vállalkozás számára. További információért kérem, hogy keressen az elérhetőségeimen!
Ha felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon fel!
Lázár Lénárd 06 70 455 2193
Referencia szám: ip073068-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Érdekel ez az eladó fonyódi ipari ingatlan? Egyeztess a hirdetővel, és kérdezz rá a legfontosabb részletekre erről az eladó ipari ingatlanról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ipari ingatlan Fonyód oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó ipari ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lázár Lénárd Fonyód összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Fonyód összes hirdetése között is.

