- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Szada
- >>
Eladó átlagos állapotú kastély - Szada
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 150 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szada
- Kategória:Ház
- Alkategória:Kastély
- Alapterület:92 m2
- Telekterület:1242 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1914
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: HZ063445

Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Szada, Eladó átlagos állapotú kastély - Szada
Guary- villa Szadán áron alul eladó!Az 1914-ben épült villa jelenlegi állapota felújítandó, de egy gyönyörű gyöngyszemet lehet belőle varázsolni.
A telek 1242 m², rajta egy nettó 92 m² alapterületű villa, beépíthető tetőtérrel. Hozzá tartozik még egy 18 m²-es fedett terasz és egy 49 m² pince. a villa déli fele eladó. a ház melegét két álló cserépkályha biztosította, de bevezették a gázt is és gázkonvektorral is lehet fűteni az épületet. a villában 2 db 31 m² szoba található, illetve egy étkezős nappali, konyha, fürdő WC-vel.
Budapesttől mindössze 18 km-re Gödöllő mellett található ez a kb. 5000 Fős település. Villától a központ 400 méterre található, ahol iskola, óvoda, orvosi rendelő, posta, közért és egyéb más üzletek is megtalálhatók. M3-as autópálya 4-5 perc alatt elérhető.
Az ingatlan, ha felkeltette az érdeklődését, hívjon bizalommal a hét bármely napján. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


