Eladó telek - Kecskemét
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kecskemét
- Kategória:Telek
- Alkategória:Külterületi
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:2000 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Utcában
- Kapcsolatfelvétel

Csorba Róbert
+36-(70)-882-2086
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TK099522
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó telek, Kecskemét
Kecskeméten 2000 nm külterületi telek ELADÓ! Az Auchan áruház közelében elhelyezkedő ingatlan nagy utcafronttal rendelkezik. Eddig magasművelésű szőlővel és termő fákkal, szederrel volt beültetve. Található rajta egy kétszobás, lakható kis ház, egy tárolásra alkalmas, 80 nm -es csarnok, valamint a telek végében hat disznóól. Vezetékes víz és áram van a telken. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Kecskeméti telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Kecskemét oldal hirdetései között.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Csorba Róbert összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kecskemét, Budai utca összes hirdetése között is.

