Eladó telek - Zánka (57393975)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Zánka
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Külterületi
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:20001 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Utcában
  • Víz:Utcában
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Utcában
  • Kapcsolatfelvétel
Bakondi Brigitta
Bakondi Brigitta
+36-(30)-403-9218
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TK041839
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó telek, Zánka, Eladó telek - Zánka


Ritka befektetési lehetőség a Balaton-felvidéken, zánkán - 4 db balatoni panorámás telek eladó

Akár befektetne, akár építkezne, agrár-, vagy turisztikai vállalkozást folytatna, kiváló lehetőséget talál a Balaton északi partján, a Nivegy-völgy alján fekvő településen, Zánkán.

4 Db, főút mellett található, Balatonra panorámás telek keresi új tulajdonosát. Általános mezőgazdasági területek, darabonként 2 ha (20. 000 m2) méretűek, amelyekhez egy magánút is értékesítésre kerül területarányosan (kb. 383 m2 telkenként). Együtt összesen 8, 2 ha érhető el.

A telkek egyenként ki vannak mérve, mindegyik két oldalról, északról és délről is aszfaltos úton megközelíthető, közművek (gáz kivételével) a telkek déli szélénél lévő magánútról bevezethetők. Jelenleg a telkekhez kapcsolódó magánút nyugati szélén találhatóak.

A helyi építési szabályzat szerint az övezetben 2 hektár a legkisebb telekméret, amely 80% szőlő, vagy gyümölcs betelepítés után 2 %-ban (gyümölcs esetén 1 %-ban) beépíthető a szőlő-, gyümölcsfeldolgozáshoz szükséges épületekkel, vagy borturizmust szolgáló építményekkel. a szomszédos területen a szőlőtelepítés után már befejeződött az építkezés.

Csodás balatoni panorámával rendelkezik, főút és kerékpár út mellett, közlekedési csomópontban található, a standtól 1-1, 5 km távolságra. Nagyon kedvező a fekvése, külterületen ritka, hogy a közművek is elérhetőek, így nagyon jó lehetőségeket tartogat befektetési és vállalkozási célra egyaránt.

A teljes 8, 2 ha terület - vagy több 2 ha-os terület - együttes megvásárlása esetén kedvezményes árral számolhat.

Csak 4 db telek, (összesen 8, 2 ha) áll rendelkezésre, kizárólag a Duna House kínálatában.
Az ár az itt hirdetett 2 hektáros területre vonatkozik.

Felmerülő kérdéssel vagy személyes megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!

Referencia szám: tk041839-ml Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal