Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest II. kerület (77265843)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:64 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Félemelet
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Lengyel Levente
Lengyel Levente
+36703676222
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

II. kerület Pusztaszeri út elején a Daubner cukrászda közelébe...


II. kerület Pusztaszeri út elején a Daubner cukrászda közelében egy 64 nm -es 2 szobás lakás a hozzá tartozó 20nm -es garázzsal együtt ELADÓ.

Az ingatlan 1968-ban épült 3 szintes 6 lakásos tégla építésű társasház magasföldszintjén helyezkedik el. Kis létszámú lakóközösség, rendezett, csöndes, jó szomszédi viszony a jellemző.
Az épülethez lépcső vezet le a közös kerten át. Mellette elektromos nagykapu szolgálja a garázsokhoz történő lejutást. a lakáshoz tartozik egy 20 nm -es saját garázs, külön tárolóval.

A lakóingatlan azonnal beköltözhető, de akár saját igény szerint felújítható.

Minden helység a hosszúkás előszobából nyílik. Két 20-20 nm -es szobával rendelkezik, az utcafront felőli „l” alakú 9 nm -es erkéllyel. Fürdőszoba-WC külön helységekben van.

Konyhában található a gázcirkó, ami jelenleg is működik, de korszerűsítésre szorulhat.

Nyílászárók - a 2 nagyobb ablakon elektromos redőnnyel - cserélve lettek.

Belmagasság 2, 6m.

Közös költség 18, 500. - Ft korlátlan vízfogyasztással, a többi rezsi fogyasztás alapján, külön mérőórával mérve.

Az ingatlan tehermentes és hitelezhető! Közkedvelt, zöldövezeti környezetben található, akár azonnal beköltözhető!

Közlekedés, elhelyezkedés kiváló.
Járatok, amelyek itt megállnak: 29-es, 111-es buszok. További tömegközlekedési lehetőségek Villamos: a Kolosy tér villamosmegálló (17, 19, 41) kb. 5–10 Perc sétára található a környéken. Hév és metró kapcsolatok: a h5 hév (Batthyány tér felé) és az m2 metró is könnyen elérhetők egy kb. 10–15 Perces busszal/villamossal vagy gyalogosan kombinálva a környékről.

Környék – különösen a Daubner cukrászda, a Kolosy tér és Szépvölgyi út irányában – jó ellátottsággal rendelkezik: boltok, élelmiszerüzletek, drogéria gyalogosan elérhetők, posta, gyógyszertár, vendéglátóhelyek, kávézók a közeli utcákban. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi átlagos állapotú 2 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 99600000 Ft és mivel az alapterülete 64 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1556250 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lengyel Levente összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal