Eladó felújított lakás - Budapest VIII. kerület (88749746)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:58 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Unyi Gábor
Unyi Gábor
+36205605766
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Budapest VIII. kerületében, rendezett utcában, nagyon jó közle...


Budapest VIII. kerületében, rendezett utcában, nagyon jó közlekedési lehetőségekkel 2 szobás, azonnal költözhető, frissen felújított lakás kedvezményes áron eladó. a fűtés és meleg víz ellátás gáz cirkó kazánról üzemel. a helyiségekben fali radiátorok üzemelnek. a lakás déli fekvésű, rendkívül napos és világos. a nyári melegben mind a két szobában külön klíma tudja garantálni a legkedvezőbb hőmérsékletet. Télen a klímák a fűtésre is rá tudnak segíteni. a kellő légmozgást csukott ablakoknál is biztosítják a plafonra szerelt ventilátorok. a ház 1910-ben épült, vastag falai garantálják a hőszigetelést. Energetikailag “d” besorolású a lakás volt, de a műanyag ablakok beszerelése után várhatóan jobb besorolást fog kapni. a villamos kábel rendszert az egész házban felújították, a lakásban is rézkábelek futnak a falban. a lakás a ház 3. emeletén van, lift nincs, így a mindennapi alap mozgás biztosítva van. a lakás csendes, nincs felső lakó, a belmagasság 3, 1m. a lakásban a közlekedőből nyílik a külön wc, a tároló, a fürdőszoba, a konyha és a nappali. a nappaliból nyílik a hálószoba. a konyhában gáz főző egység van. a nagy alapterülete lehetővé teszi, hogy egy étkező részt is ki lehessen alakítani. a konyha felújítása, bútorcsere tervben volt a tulajdonosnál, de mivel el kellett utaznia, inkább árengedményt épített az irányárba és ezt a feladatot már az új tulajdonosra hagyná. a szobákban jó állapotú frissen lakkozott parketta van, a többi járófelület hideg burkolat. a ház társasház rendezett, gondozott udvarral és folyamatosan karban tartott. Biztonsági kapun keresztül lehet bejutni a területre, az udvaron belül költözés esetén be lehet állni autóval. Budapest VIII. kerületében ez a környék kedvelt terület.
A lakás fel van készítve a rizikó mentes áramszolgáltatásra, előfizetős óra lett felszerelve. Hosszabb távú kiadás esetén 4% feletti éves hozammal lehet számolni.
Ha szeretnék megtekinteni, keressenek bátran telefonon, rugalmasan tudjuk mutatni! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi felújított 2 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 61480000 Ft és mivel az alapterülete 58 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1060000 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Unyi Gábor összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal