Eladó lakás - Budapest XIII. kerület (71529242)
+ 12 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó lakás Budapest XIII. kerület

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
81 600 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:48 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Kiss Andrea
Kiss Andrea
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladásra kínálunk Angyalföld nyugodt, zöldövezeti részén egy k...

Eladásra kínálunk Angyalföld nyugodt, zöldövezeti részén egy kiváló elosztású, napfényes lakást, amely ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

Az i. emeleti, liftes társasházban található ingatlan fiataloknak és idősebbeknek is kényelmes megoldás. a lakás különlegessége, hogy minden helyiség világos: a konyha mellett még a kádas fürdőszoba is ablakkal rendelkezik, így egész nap természetes fény tölti be az otthont.

Az amerikai konyhás nappaliból egy erkélyre léphetünk ki, amely a zárt, csendes belső kertre néz – tökéletes helyszín egy reggeli kávéhoz vagy esti kikapcsolódáshoz.

A szigetelt társasház, az egyedi cirkófűtés és a redőnnyel felszerelt műanyag nyílászárók alacsony rezsit biztosítanak. a lakás zárt folyosóról nyílik, ami tovább növeli a biztonságérzetet.

Az ingatlan tehermentes, egy tisztasági festést követően azonnal költözhető.
A mélygarázs-beállót kötelező megvásárolni, melynek vételára + 6. 000. 000. - Ft. Igény esetén további parkolóhely vásárolható vagy bérelhető.

A környék infrastruktúrája kiváló: óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár mind könnyen elérhetők.
A Keleti pályaudvar, Újpest központ és a Lehel tér tömegközlekedéssel néhány perc alatt megközelíthető.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, ne habozzon, hívjon bizalommal, hogy minél előbb birtokba vehesse álmai otthonát!

Az adásvétel teljes folyamatában szakszerű, megbízható segítséget nyújtok, valamint független hitelszakértőként támogatást adok a legkedvezőbb finanszírozási megoldás kiválasztásában is. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal