megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:68 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Csúsztatott zsalus
  • Alapterület:50 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:D
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Luzsi Tatjana
Luzsi Tatjana
+36-(20)-411-3637
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK044792
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 14. ker.


Budapest XIV. kerület az Örs vezér tértől pár percre, az Ormánság utcában kínálunk megvételre egy 50 m² es, 2 szobás, külön konyhás, 2. emeleti lakást. Világos nappali, gépesített, különálló konyha, külön hálószoba, fürdő és külön wc. a lakáshoz tartozik egy 3 m2-es tároló. Parkolás az utcán ingyenes. Minden percek alatt elérhető, az Örs vezér tér közelsége önm agáért beszél. Árkád, ikea, Sugár, m2 metró, villamosok, buszok, autópálya kapcsolat minden adott a kényelmes városi élethez. Ajánljuk: első lakást keresőknek, fiatal pároknak, befektetőknek (kiválóan kiadható lokáció). Osp hitellel is megvásárolható.
Amennyiben nem találta mg az Önnek megfelelő ingatlant, kérem keresse fel a https://luzsi-tatjana. Dh. Hu oldalt. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest XIV. kerületi jó állapotú 2 szobás lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIV. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 69 900 000 HUF és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 398 000 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Luzsi Tatjana összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Ferenc tér összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal