Eladó újszerű állapotú lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Csúsztatott zsalus
- Alapterület:47 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 1 fél
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Geotermikus
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Koloh Viktor
+36-(30)-443-6022
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK024564
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Szeged, Eladó újszerű állapotú lakás - Szeged
Penthouse lakás prémium kivitelben a Cédrus Liget épületében
Szeged egyik legmodernebb lakóparkjában kínálok megvételre egy 47 m² alapterületű penthouse ingatlant, amelyhez egy azonos méretű, 47 m²-es fedett terasz tartozik. Az összterület a terasz felével számolva 71, 55 m², így a beltér és a kültéri élettér együtt egy rendkívül tágas, élhető egységet alkot.
Az ingatlan az épület harmadik emeletén helyezkedik el, ahonnan gyönyörű panoráma nyílik.
Elosztása:
nappali
konyhaétkező
hálószoba
fürdőszoba (zuhanyzóval)
előtér
külön WC
A központi élettér a napfényes nappalikonyhaétkező, amely magas minőségű, ízléses bútorzattal és gépesítéssel felszerelt. a nagy üvegfelületeknek köszönhetően a terasz közvetlen kapcsolatban áll a belső terekkel, így az otthon minden pontján érezhető a tér és a fény harmóniája. a lakásban található bútorzat az ingatlannal együtt kötelezően megvásárolandó, melynek ára +8 millió Forint.
A hálószoba különlegessége a körben panorámás üvegfelület, amely egész nap természetes fénnyel tölti meg a teret, és egyedi, modern hangulatot biztosít.
A nappali és a hálószoba a teraszhoz eltolható üvegajtókon keresztül kapcsolódik, elektromos függönyökkel és pliszé szúnyoghálóval kiegészítve.
A teljes épület hőellátását saját geotermikus rendszer biztosítja, padlófűtéssel és lakásonként szabályozható klímával. Minden egység önálló almérővel rendelkezik, így kizárólag a tényleges fogyasztás kerül elszámolásra.
A lakópark kiváló infrastruktúrával rendelkezik: fitness terem, élelmiszerüzlet, gyógyszertár, pékség, kávézó és további szolgáltatások is elérhetők. a Mars tér, a pályaudvar és Szeged Belváros néhány perc alatt megközelíthető.
Igény esetén garázs is vásárolható.
További információért és megtekintésért várom megkeresésé Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Szegedi újszerű állapotú 1 egész és 1 fél szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 88000000 Ft és mivel az alapterülete 47 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1872340 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Koloh Viktor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kecskemét, Jókai utca összes hirdetése között is.

