Eladó telek - Debrecen (59293137)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:700 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Füzesiné Nagy Tünde
Füzesiné Nagy Tünde
+36-(70)-388-5731
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Csendes utcában, teljes közművel – telek. Debrecen-Józsán elad...


Csendes utcában, teljes közművel – telek.
Debrecen-Józsán eladó egy 700 m²-es, közművesített telek, amely ideális alapot nyújt egy új otthon építéséhez.

A csendes, kertvárosias környezetben található telek minden közművel rendelkezik, víz, gáz, csatorna, villany. Az utca kizárólag a helyben lakók által használt, így átmenő forgalomtól mentes. a környék beépítettsége folyamatosan növekszik, családias lakóövezet.

A telek 30%-os beépíthetősége és 22 méteres utcafront. a telekrendezés megtörtént, a tulajdonviszonyok tisztázottak, az ingatlan per- és tehermentes, így az építkezés azonnal megkezdhető.

Amennyiben Ön is egy nyugodt, természetközeli környezetben szeretné megvalósítani jövőbeli otthonát, ez a 700 m²-es telek Józsán.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal