Eladó telek - Debrecen (82589344)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:3885 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Balogh Imre
Balogh Imre
+36-(70)-607-3588
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M310098
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Telek, Debrecen


Exkluzív befektetési lehetőség: Különlegesen nagyméretű telek lakópark építésére Debrecenben
Egyedülálló, 3 885 m² alapterületű, belterületi telek keresi befektetőjét Debrecen egyik legkeresettebb, prémium kertvárosi övezetében, a Széchenyikertben. a kiváló infrastruktúrával ellátott, igényes lakókörnyezetben található ingatlan ideális választás egy modern, zárt lakópark kialakítására.

Műszaki adatok és övezeti előírások
A telek az Lk-K/40 övezeti besorolással rendelkezik, amely a következő építési paramétereket teszi lehetővé:
- Beépítési mód: Ikres beépítés
- Beépíthetőség: maximum 40%
- Zöldfelület: minimum 40%
- Építménymagasság: maximum 6 méter
- Minimális telekméret: 250 m²
- bruttó szintterületi mutató: 0, 75

Páratlan fejlesztési potenciál
A telek nagysága és a szabályozási előírások révén a projekt lehetőséget ad akár 8 ikerház (összesen 16 lakás) felépítésére. a beépítési mód és a telek további tagolása, elrendezése rugalmasan, a vevő elképzelése szerint formálható. a környékben folyamatosan növekszik a magas színvonalú lakóingatlanok iránti kereslet, így ez a fejlesztés garantáltan sikeres lehet.

Közművek és egyéb információk
A telek áramellátása biztosított, a gáz, víz és csatorna pedig közvetlenül az utcában, a telek előtt található. Fontos információ, hogy a vételárat +áfa terheli.

További részletes információk, tervek és beépítési lehetőségek irodai betekintés során elérhetők. Ez a ritka és kivételes fejlesztési lehetőség valós értéket képvisel Debrecen szívében.

További kérdéseire készséggel válaszolok!

A finanszírozáshoz szükséges kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, a CSOK Plusz és a Babaváró ügyintézésében, valamint az Otthon Start programban is teljes körű segítséget nyújtunk az OTP hátterével.

Referenciaszám: M310098

Referencia szám: m310098 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Debreceni telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Debrecen oldal hirdetései között.

Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balogh Imre összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal