Eladó telek - Nyíregyháza
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:1275 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Telken belül
- Víz:Utcában
- Gáz:Utcában
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Szabó Zsuzsa
+36-(70)-546-3265
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M324737
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Telek, Nyíregyháza
Nyíregyháza - Sóstóhegyen építési telek eladó!
Nyíregyháza kedvelt kertvárosi részén, Sóstóhegyen, a Kemecsei úttól mindössze kb. 200 Méterre, a Keselyű sor környékén eladó egy 1275 m2-es építési telek.
Az ingatlan kivett udvar művelési ágban szerepel, így azonnal beépíthető, nem szükséges kivonási eljárás.
A telek lke 413 443 övezeti besorolású, amely 30%-os beépíthetőséget biztosít, így kiváló lehetőséget nyújt egy tágas családi ház vagy akár nagyobb otthon megvalósítására.
Közművek és adottságok:
3 fázisú villamos energia a telken belül
fúrt kút az udvaron
gáz és vezetékes víz az utcában
csendes, kertvárosi környezet
könnyű megközelíthetőség a Kemecsei útról
A telek remek ár? Érték arányt képvisel, ideális választás lehet mindazok számára, akik nyugodt, zöld környezetben szeretnék felépíteni jövőbeli otthonukat, ugyanakkor fontos számukra a város gyors elérhetősége.
Ha egy jó adottságú, azonnal beépíthető telekben gondolkodik Nyíregyháza egyik keresett részén, ezt érdemes megnézni! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Nyíregyházai telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Nyíregyháza oldal hirdetései között.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szabó Zsuzsa összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Nyíregyháza Sólyom utca 4 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

