Eladó telek - Őrbottyán
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:21 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Őrbottyán
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:2332 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Van
- Víz:Nincs
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Szaitz Tibor
+36-(70)-716-9396
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Keresed azt a menedéket, ahol a madárcsicsergés és az erdő cse...
Keresed azt a menedéket, ahol a madárcsicsergés és az erdő csendje jelenti a mindennapokat, de mégsem akarsz lemondani a város közelségéről? Ezt az ingatlant neked találták ki!
Eladásra kínálunk Őrbottyán csendes, Vácbottyánhoz tartozó részén, közvetlenül egy hatalmas, gyönyörű erdő szomszédságában egy 60 négyzetméteres, új építésű ingatlant.
A ház egy lenyűgöző, 2332 nm -es zöld telken fekszik, távol a város zajától, mégis mindössze 5 perc autóútra a központtól.
A legnagyobb vonzerő: Ön a saját ízlésére formálhatja!
A 2025-ben, érvényes építési engedéllyel megkezdett építkezés jelenleg szerkezetkész állapotban van. a hirdetési ár azonban a kulcsrakész átadást foglalja magában! Ez azt jelenti, hogy az új tulajdonos egy teljesen „üres vásznat” kap: Ön választhatja ki a burkolatokat, a falszíneket, a szanitereket és a belső felszereltséget. a kivitelező az Ön megálmodott dizájnja alapján fejezi be az épületet.
Elrendezés és funkció: Bár az ingatlan jogi besorolása szerint gazdasági épület, a tervezés és a kivitelezés során mindenben egy teljes értékű, modern lakóingatlan paramétereit kapta meg.
Tágas és világos amerikai konyhás nappali a közös pillanatokért.
Kényelmes, külön nyíló hálószoba a nyugodt pihenésért, különálló, modern fürdőszoba.
Műszaki tartalom és közművek:
Az elektromos hálózat be van vezetve az épületbe.
A vízellátást egy megbízható, saját fúrt kút biztosítja.
A birtok:
A 2332 négyzetméteres telek egy igazi zöld oázis. a termő gyümölcsfákkal beültetett, hatalmas tér tökéletes lehetőséget nyújt kertészkedésre, önellátásra vagy egy saját, privát pihenőkert kialakítására. a közvetlen erdőkapcsolat garantálja a páratlanul friss levegőt és a zavartalan nyugalmat. a telekre elektromos kapun keresztül lehet bejutni és akár 3-4 autónak
Tulajdoni lap szerint az ingatlan "Kivett / zártkerti művelés alól kivett terület" megnevezésű és mk-1 övezeti kódba tartozik aranykorona érték nélkül, így elkészülés után azonnal birtokba vehető, nem kell kifüggeszteni.
Kinek ajánlom?
Kifejezetten ideális választás gyermektelen pároknak, akik kiszakadnának a mindennapi mókuskerékből, a természet szerelmeseinek, hobbikertészeknek, vagy azoknak, akik egy kompromisszumok nélküli, egész évben használható nyaralót keresnek egy eldugott, mégis könnyen megközelíthető helyen.
Ne maradj le a lehetőségről, hogy egy olyan otthonba költözz, amelynek minden négyzetcentimétere az te ízlését tükrözi! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Szóba jöhet nálad ez az eladó őrbottyáni telek? Hívd fel a hirdetőt, és érdeklődj a legfontosabb tudnivalókról erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Őrbottyán oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szaitz Tibor összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum IV. kerület - Erzsébet utca összes hirdetése között is.

