megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szántód
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:593 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Utcában
  • Víz:Utcában
  • Gáz:Utcában
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Takács Zsuzsanna
Takács Zsuzsanna
+36-(30)-495-3819
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M330277
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Telek, Szántód


Eladó építési telkek szántód belterületén. Az eladó 5 db különálló telek mérete 593-953 m2, 1/1 tulajdonú, lakóház fejlesztésére alkalmas. A telkeken 72-196m2 alapterületű lakóház építhető fel. A lakópark mellett két zöld parkot alakítunk ki. Közművek az utcában megtalálhatóak. (Ez a 8-as számmal jelölt telek) a lakópark Szántódon, a Balaton déli partján található. Kiválóan megközelíthető, hiszen az M7-es autópálya közelében, Szántód belterületén helyezkedik el. A csendes környéken lévő telkek ideálisak akár lakóház, akár nyaraló építésére. A területen kialakításra kerülő két park biztosítja a pihenéshez szükséges kellemes, zöld környezetet. A szóban forgó szántódi 5 db terület Lke-9 övezetben fekszik, aminek maximális beépíthetősége 30% és max. építménymagassága 6 méter. Áram tekintetében a szolgáltatónál az alanyi jogon járó 32A/telek mennyiséget igényeltünk meg bevezetni ez Eon-tól. Néhány koncepció rajz, amin keresztül elképzelhető, hogy milyen beépítések engedélyezettek. Az OTP Bank Vevőinket szükség és igény esetén kedvezményes hitelkonstrukció lehetőségeivel támogatja az ingatlan megvételéhez. Teljes körű ügyintézéssel állunk az eladók és a vevők rendelkezésére, az ügyintézés irodánkban kérhető. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához hitel- lízing megoldásokat kínálunk. Hitelhez kapcsolódó CSOK ügyintézés, amennyiben az ügyfél és az ingatlan a feltételeknek megfelel, babaváró hitel. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.
M330277

Referencia szám: m330277-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Szántódi telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Szántód oldal hirdetései között.

Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Takács Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest XIII. kerület Lehel utca 50 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal