Eladó nyaraló - Marcali (52719458)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 22 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:3 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Marcali
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:40 m2
  • Telekterület:800 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
Jónás-Harcz Zsuzsanna
+36-(30)-275-7697
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Zártkerti ingatlan a Nagypince és a fürdő közelében!! Marcali...

Zártkerti ingatlan a Nagypince és a fürdő közelében! !

Marcali külterületén, kedvelt részen és jól megközelíthető utcában eladó ez a 25 m2-es, építés alatt álló házikó gyönyörű környezetben, abszolút csendes és forgalommentes részen.

Az ingatlan alapterülete 25 m2, de mivel a tetőtér beépíthető, így kb. 40 m2 hozható ki belőle.
Az alsó részen már kialakításra került a fürdő és a konyha vízhálózata és egy nappali, az emeleten kettő hálószobának is van hely.
Új villanyhálózat a ház falán bekötve, belül igény szerint alakítható.
A víz is elkészült, csupán a vízórát kell kiépíteni a szomszédos telek határán, de kút is található a telken.
A házikó alatt pince is van.

Sok sok gyümölcsfa és szőlő is található, illetve kis melléképület.

Művelési árból ki van vonva, így egyből birtokba vehető.
Hangulatos hétvégi ház varázsolható belőle.

Marcali a 68-as főút mellett található, Somogy vármegyében, csupán 13 km-re a Balatontól.
13 Ezer fős lakossággal egy barátságos, tiszta kisváros sok zöldterülettel, abszolút frekventált, mivel több nagyváros, a Balaton, az autópálya és több gyógyfürdő közelében van, nem beszélve a helyi fantasztikus élmény-és gyógyfürdőről, ami egész évben nyitva van.
Emellett minden megtalálható, amire szükség van egy városban:kórház, iskolák, óvodák, éttermek, munkalehetőségek, Marcali egy élhető, gyerekbarát kisváros!

Kleines Häuschen in der Nähe von Therme!

Am Ortsrand von Marcali, in einer beliebten Gegend und an einer gut erreichbaren Straße, steht dieses 25 m² große, im Bau befindliche Ferienhaus in einer wunderschönen, absolut ruhigen und verkehrsberuhigten Lage zum Verkauf.

Die Wohnfläche beträgt 25 m², durch den ausbaubaren Dachboden ergeben sich jedoch ca. 40 M². Die Wasseranschlüsse für Bad, Küche und Wohnzimmer sind im Erdgeschoss bereits verlegt, und im Obergeschoss ist Platz für zwei Schlafzimmer.

Ein neuer Stromanschluss ist an der Hauswand vorhanden und kann bei Bedarf im Inneren angepasst werden.
Die Wasserversorgung ist ebenfalls vorbereitet; lediglich der Wasserzähler muss noch an der Grenze zum Nachbargrundstück installiert werden.

Auf dem Grundstück befindet sich außerdem ein Brunnen. Unter dem Haus befindet sich ein Keller.

Zum Anwesen gehören außerdem zahlreiche Obstbäume und Weinreben sowie ein kleine Abstellraum.
Grundstück 800 m2, es ist nicht eingezäunt.

Es liegt im Weinberg.
Einkaifmöglichkeiten circa 10 Minuten zu Fuss.
Es kann in ein gemütliches Wochenendhaus umgewandelt werden. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Marcali 2 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Marcali oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 21500000 Ft és mivel az alapterülete 40 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 537500 HUF/m2.

Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Jónás-Harcz Zsuzsanna összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal