Eladó jó állapotú panel lakás - Budaörs
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budaörs
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:48 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:8 400 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hosszú Beáta
+36-(70)-389-8949
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M327770
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budaörs
Ragyogó környezetben, 3%-os osp igénybevételére alkalmas 2 szobás lakás eladó!
Budaörs talán legszebb lakótelepi részén, egy panelprogramban részt vett, szépen karbantartott 4 emeletes társasház második emeletén helyezkedik el az ingatlan. a házat körbe ölelik a szépséges parkok nagy fákkal, gondozott virágokkal. Csend, béke, nyugalom. Ehhez tartozik a főváros közelsége, gyors megközelíthetősége mind kocsival, mind tömegközlekedéssel.
A környéken gyakorlatilag van minden, amire szükség lehet: bölcsőde, óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, étterem, boltok, bevásárló központok, autóbusz megállók, termelői piac, játszótér, közösségi ház, kutyafuttató és minden egyéb.
A lakás 1/1-es tulajdonú. Tágas, napfényes. Nagyon jó elosztású. a wc külön van a kádas fűrdőszobától. a kisebb szobának a bejárata lehet a nagyobb szoba felől vagy a konyha felől (most le van zárva). a 4 m2-es erkély beépítésre került. Déli fekvésének köszönhetően árad befele a napfény.
Az előszobában lévő beépített szekrényekben elfér minden. a konyhának óriási ablakai vannak, rendkívül világos, mérete miatt étkezésre is alkalmas.
A nappaliba felszerelt klíma az egész lakást le tudja nyáron hűteni.
A lakást jelen állapotában használja a tulajdonos, viszont igény szerint felújítható. Alkalmas a 3%-os osp igénybevételére.
Bárkinek tudom ajánlani.
S ami hátra van: megnézni, beleszeretni, megvenni. Várom hívását!
Referencia szám: m327770-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budaörsi jó állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budaörs oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 69900000 Ft és mivel az alapterülete 48 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1456250 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hosszú Beáta összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

