megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:49 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:10 szintes
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:10
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:K
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Hortobágyiné Magdi
Hortobágyiné Magdi
+36-(20)-477-7632
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó 2 szobás lakás Óbudán, a Szentendrei útnál!

Óbud...


Eladó 2 szobás lakás Óbudán, a Szentendrei útnál!

Óbuda kedvelt részén, a Szentendrei út közelében eladó egy 49 m²-es, kétszobás, közepes állapotú lakás egy 10 emeletes társasház 10. emeletén.
A lakáshoz tartozik egy közös használatú tarolo(5nm ) a folyosón, melyet 3 lakó használ.
A lakás műanyag nyílászárókkal rendelkezik, fűtése távfűtés. Az ingatlanhoz tartozik egy kb. 4 m²-es beépített erkély, amely kellemes plusz életteret biztosít. Klimatizált a lakás.

A lakás jó adottságainak és praktikus elrendezésének köszönhetően kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek is. A környék infrastruktúrája kiváló, a közelben üzletek, szolgáltatások, tömegközlekedési lehetőségek és minden fontos intézmény könnyen elérhető.

Irányár: 62 900 000 Ft.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő jelentkezését, és szívesen megmutatom személyesen is az ingatlant Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi átlagos állapotú 2 szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest III. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 62 900 000 HUF és mivel az alapterülete 49 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 283 673 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hortobágyiné Magdi összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal