Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest IV. kerület (37394355)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 25 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 22 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest IV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:106 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
István
István
+36-(70)-778-1789
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Budapest IV. kerület Káposztásmegyer I. városrészen a Du...


Eladó Budapest IV. kerület Káposztásmegyer i. Városrészen a Dunakeszi utcában egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás 106 m2 összterülettel. a tetőtéri bővítés miatt a lakás hasznos alapterülete 88 m2. a lakáshoz még tartozik egy 4, 5 m2 – es erkély is, mely a hálószobából közelíthető meg. a társasház 1988 – ban épült, panel szerkezetű, magastetős, cserép fedéssel, és 4 emeletes.

A lakás tetőtéri bővítése 20 évvel ezelőtt történt, majd a későbbiekben folyamatos felújításon esett át. Legutoljára 3 évvel ezelőtt a külső nyílászárók cseréje is megtörtént műanyag kivitelben, szúnyoghálóval ellátva. a hűtést 3 db klíma biztosítja.
A helyiségek: 4 szoba, két fürdőszoba, külön Wc, konyha, előtér, közlekedő és belső lépcső. a helyiségek burkolata kerámia és laminált padló.

A társasház lakó – pihenő övezetben található, parkolás az övezetben díjmentes. a szomszédos társasházakkal közrefogott része fákkal és bokrokkal beültetett. Az épülettől pár száz méterre található a Farkas – erdő, ahol kiváló lehetőség adódik a szabadidő eltöltésére.

Pár percre van a 296 – os busz, mely Újpalotát köti össze Békásmegyerrel. Gépjárművel 5 perc alatt elérhető a Váci út, melyen hamar a belvárosba lehet jutni. a társasháztól 300 méteren belül található a Halassy Olivér Városi Uszoda, 500 méteren belül óvoda és iskola.
Az ingatlan tehermentes. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest IV. kerületi jó állapotú 4 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest IV. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 99800000 Ft és mivel az alapterülete 106 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 941509 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a István összes hirdetése között, vagy akár a/az Balla Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal