Eladó felújítandó panel lakás - Budapest IV. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest IV. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:46 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Brigitta
+36-(70)-443-2492
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Újpest – Pozsonyi utcában 46 m2-es, 2 szoba (+ gardróbszobás) ...
Újpest – Pozsonyi utcában 46 m2-es, 2 szoba (+ gardróbszobás) felújítandó panellakás eladó!
Az ingatlan 10 emeletes ház 3. emeletén található, kiváló megközelíthetőséggel, remek lakóközösségben.
Az ingatlan Ny-i fekvésű, napfényes, parkra néző!
Kiváló elosztás jellemzi az ingatlant: a tágas, világos nappali mellett élhető méretű hálószoba, gardróbszoba, fürdőszoba és konyha is helyet kapott.
Az ingatlanban új hűtő/fűtő Klíma és új NyÍLÁSZÁRÓK kerültek beszerelésre, redőnnyel felszerelve. a radiátorok cseréi folyamatban van épp.
Alacsony rezsiköltségű, nagyon jó elrendezésű, kiváló adottságú ingatlan!
Közelben iskolák, óvodák, bölcsődék, közértek, játszótér, orvosi rendelő, számos bevásárlási- és szórakozási lehetőség adott a környéken. Újpest központ metróállomás pár perc alatt elérhető!
Ne Maradjon Le, Hívjon Még Ma! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest IV. kerületi felújítandó 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest IV. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 52000000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1130435 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Brigitta összes hirdetése között, vagy akár a/az Balla Ingatlan összes hirdetése között is.